Motywacyjne cytaty kobiet biznesu

Motywacyjne cytaty kobiet biznesu
Motywacyjne cytaty kobiet biznesu

Jeśli szukasz motywacyjnych cytatów kobiet biznesu, to trafiłeś we właściwe miejsce. Te potężne słowa znanych kobiet biznesu zmotywują Cię do osiągnięcia swoich celów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak kobiety sukcesu osiągnęły sukces w biznesie. Być może zainspirują Cię one do zrobienia tego samego. Oto kilka moich ulubionych:

Rób to, co chcesz, aby inni robili

Niektóre z najbardziej inspirujących kobiet biznesu na świecie podzieliły się swoimi słowami mądrości, w tym Virginia Rometty, była dyrektor generalna IBM, i Indra Nooyi, dyrektor generalna PepsiCo. Inne to Kathleen Rogers, prezes Earth Day Network, Sharon White, przewodnicząca John Lewis Partnership, oraz Sadaf Monjemi, założycielka See-Mode Technologies.

Praktykuj samodyscyplinę w pracy

Jednym ze sposobów na zwiększenie produktywności w pracy jest praktykowanie samodyscypliny. Posiadanie samodyscypliny może prowadzić do wysokiej jakości pracy, mniejszej liczby błędów i większej ilości pracy. Pracodawcy zazwyczaj nagradzają pracowników za produktywność, a niektórzy nawet biorą pod uwagę poziom wydajności przy awansie. Oprócz zwiększenia produktywności, samodyscyplina może również zaoszczędzić Ci czasu i kłopotów. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci w praktykowaniu samodyscypliny w pracy:

Ustalanie celów jest kluczowym aspektem samodyscypliny. Wyznaczanie celów jest ważną częścią samodyscypliny, ponieważ pomaga ludziom zdefiniować ich zamiary i strategie. Dobre cele muszą być mierzalne, osiągalne, istotne, określone w czasie i konkretne. Powinny być również osiągalne, a zdolność do ich realizacji określi, jak duży sukces odniesiesz. Chociaż samodyscyplina jest niezbędna do osiągania celów, jest bezużyteczna, jeśli oznacza poświęcenie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Praktykuj samodyscyplinę w pracy, ustanawiając produktywne środowisko. Stworzenie produktywnego środowiska sygnalizuje Twojemu mózgowi, że nadszedł czas na pracę. To nie musi być stresujące środowisko, ale może ułatwić skupienie się na pracy. Prosty rytuał, taki jak zaparzenie dzbanka kawy każdego ranka, może pomóc Ci w ćwiczeniu samodyscypliny w pracy. Rytuały takie jak te mogą stać się nawykami i wzmocnić twoją samodyscyplinę.

Innym sposobem na praktykowanie samodyscypliny w pracy jest wyznaczenie celów, które możesz osiągnąć z samodyscypliną. Następnie wybierz małe cele i stopniowo zwiększaj wyzwanie. Jeden cel na raz, jak unikanie niezdrowej żywności przez jeden dzień, jest skutecznym sposobem na rozpoczęcie rozwoju samodyscypliny. Ćwicz to codziennie przez miesiąc, a wkrótce znajdziesz się bardziej zdyscyplinowany i zmotywowany.

Praktykuj samodyscyplinę w pracy, skupiając się na swoich celach i wkładając czas w ich ukończenie. Będziesz lepszym, bardziej produktywnym pracownikiem, a w rezultacie bardziej dochodowym. Ci, którzy praktykują samodyscyplinę będą w stanie utrzymać swoją dyscyplinę w pracy i wznieść się na szczyt drabiny korporacyjnej. Będą bardziej wydajni i zyskowni w pracy, a ich szef będzie pod wrażeniem ich zaangażowania w pracę.

Be a game changer

Kluczem do sukcesu jest innowacja. Podczas gdy większość liderów skupia się na drobnych szczegółach, najbardziej skuteczni game changers to ci, którzy spędzają dużo czasu na myśleniu o wielkich sprawach. Myślą o tym, jak mogą służyć większemu celowi, rozwiązać problem lub stworzyć rynek. Oprócz wprowadzania nowych pomysłów na rynek, osoby zmieniające reguły gry są również wizjonerami i działają poza konwencjonalnymi zasadami i konwencjami. Na przykład Airbnb zmienia sposób, w jaki ludzie szukają mieszkań, a kobiety zwracają na to uwagę.

Kiedy osoba dokonująca zmian w grze dostrzega okazję, której inni nie dostrzegają, podejmuje działania. Wykorzystuje swoje unikalne umiejętności, aby budować nowe relacje i wzmacniać te już istniejące. Ludzie są w sercu każdego biznesu, a osoby zmieniające grę rozumieją siłę relacji. Mają zdolność przekształcania konkurentów w klientów i akceptują ideę, że status quo nie jest końcem świata. Wreszcie, obejmują ideę, że status quo nie jest jedynym sposobem budowania biznesu.

Oprócz bycia zmieniaczem gry w sporcie, Diana Busino została nazwana do klasy „Game Changers” 2021. Ta klasa honoruje 50 kobiet, które przekształciły swoje organizacje i są liderami myśli w swoich dziedzinach. Praca Diany wykracza poza wydarzenia, aby włączyć odpowiedzialność społeczną i sprawiedliwość. Jest ona inspiracją dla kobiet na całym świecie. Jeśli masz marzenia i jesteś gotowa do działania, możesz być jedną z nich!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *