Aplikowanie o dotacje dla firm należących do kobiet

Aplikowanie o dotacje dla firm należących do kobiet
Aplikowanie o dotacje dla firm należących do kobiet

Wielu właścicieli małych firm nie zdaje sobie sprawy, że istnieje wiele dotacji dla firm należących do kobiet, które pomogą im się rozwinąć. Programy te stają się dostępne każdego roku i ważne jest, aby zrozumieć, jak się o nie ubiegać. Dotacje dla małych firm mogą uzupełnić pożyczkę dla małych firm. Upewnij się, że rozumiesz wymagania kwalifikacyjne i złóż wnioski na czas. Firmy będące własnością kobiet mogą również otrzymać fundusze w ramach innych programów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych programach. Zebraliśmy listę kilku przykładów.

IFundWomen

Przedsiębiorstwa będące własnością kobiet są zachęcane do ubiegania się o dotację dla firm będących własnością kobiet. Organizacja IFundWomen przyznaje kobietom tego typu dotacje od ponad dekady. Każdego roku organizacja ta przyznaje do dwudziestu kobietom nagrodę Cartier Women’s Initiative Award, która obejmuje coaching ekspercki, warsztaty biznesowe oraz obsługę medialną. Nagrody za wyróżnienie wynoszą od 30 000 do 100 000 dolarów. Przedsiębiorstwa prowadzone przez kobiety mogą również znaleźć więcej możliwości finansowania poprzez prywatne dotacje. Tysiące firm prowadzonych przez kobiety otrzymują prywatne dotacje od różnych organizacji, a wiele z nich jest przeznaczonych wyłącznie dla kobiet.

Program IFundWomen wspiera tworzenie nowego rodzaju dotacji: rocznego członkostwa w coachingu. Członkostwo to wiąże się z ekskluzywnymi możliwościami nawiązywania kontaktów i dotacją w wysokości 10 000 USD. Wszyscy wnioskodawcy muszą być firmami należącymi do kobiet. Oprócz rocznej dotacji, odbiorcy otrzymują również roczne członkostwo IFundWomen Annual Coaching Membership. Aby ubiegać się o dotację IFundWomen, kobiety-przedsiębiorcy muszą posiadać i prowadzić firmę, która generuje ponad 25 tys. dolarów przychodu i działa na rynku od co najmniej dwóch lat. Program dotacji IFundWomen współpracuje z brokerami, aby pomóc kobietom przedsiębiorcom ubiegać się o ten program.

IFundWomen oferuje również dostęp do kapitału dla firm prowadzonych przez kobiety. Dotacje IFundWomen są przyznawane firmom posiadanym przez kobiety, a ich aplikacje są przeglądane przez radę doradczą. Organizacja zapewnia również bezpłatny coaching biznesowy i łączy kobiety z podobnie myślącymi przedsiębiorcami. Biznes prowadzony przez kobiety potrzebuje dostępu do kapitału, aby rozpocząć udaną działalność. Ponadto, dotacje IFundWomen zapewniają cenne połączenia branżowe i ekspercki coaching biznesowy.

FedEx

Jeśli szukasz możliwości rozpoczęcia nowego biznesu, powinieneś rozważyć złożenie wniosku o dotację dla firm będących własnością kobiet od FedEx. Dotacje te mają na celu pomóc zróżnicowanym właścicielom małych firm w rozwoju i rozszerzeniu działalności e-commerce. Jako dodatkowy bonus, mogą one pomóc Ci dotrzeć do nowych klientów i zmniejszyć wydatki. Oto kilka sposobów, w jaki możesz ubiegać się o jedną z nich. Oto kilka przykładów dotacji od FedEx. Oto trzy przykłady tego, jak kobiety mogą z nich korzystać.

Konkurs FedEx Small Business Grant Contest to konkurs, w którym przyznawane są dotacje dla firm prowadzonych przez kobiety. Nie ma określonej kwoty dotacji, ale można wygrać do 75 000 dolarów w gotówce, reklamę w placówkach FedEx i inne korzyści. Zasady są proste. Aby złożyć wniosek, musisz być legalną amerykańską firmą zatrudniającą mniej niż 99 pracowników i promować zrównoważony rozwój środowiska. Należy również zarejestrować swoją firmę w SAM i uzyskać numer DUNS, aby być branym pod uwagę.

Na przykład, jeśli jesteś właścicielem sklepu z biżuterią, możesz kwalifikować się do grantu FedEx na biżuterię. Ten grant przyznaje kobietom przedsiębiorcom $7,500 w gotówce, wraz z grantem $1,000 w kierunku dostaw biżuterii Halstead. Ubieganie się o dotację na biżuterię to świetny sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Istnieje wiele innych sposobów ubiegania się o dotację, ale ubieganie się o dotację na działalność gospodarczą jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie działalności.

Open Meadows Foundation

Fundacja Open Meadows przyznaje dotacje na projekty lub organizacje, które promują sprawiedliwość społeczną. Kwoty dotacji wahają się od $2,000 do $10,000, a projekty lub organizacje muszą w jakiś sposób przynosić korzyści kobietom lub dziewczynom. Firmy muszą mieć status 501(c)(3) i być prowadzone przez kobietę. Przychody muszą być niższe niż $75,000, aby firma mogła się ubiegać o dofinansowanie. Wnioskodawcy muszą być kobietami, mieć misję społeczną i być prowadzone przez kobietę.

Bursztynowy Grant jest małym grantem biznesowym, który przyznaje $2,000 dla 12 bizneswoman każdego roku. Program został nazwany po młodej kobiecie, której nie udało się zrealizować swoich przedsiębiorczych marzeń. Wnioskodawcy muszą być kobietami we wszystkich branżach i uiścić niewielką opłatę aplikacyjną. Zwyciężczyni otrzyma nagrodę główną w wysokości 25 tys. dolarów. Women’s Business Awards to konkursy otwarte dla firm prowadzonych przez kobiety na całym świecie. Zwyciężczyni otrzyma grant, 3-dniowe warsztaty oraz rok wsparcia biznesowego.

Nagroda Cartier Women’s Initiative Award daje co roku 10 000 dolarów 21 kobietom przedsiębiorcom. Program ten honoruje trzy najlepsze firmy w każdym regionie. Zwycięzcy otrzymają stałe wsparcie i ekspozycję w mediach. Dodatkowo, nagroda pieniężna wynosi do 100 000 dolarów. Oprócz nagrody pieniężnej, finaliści mogą uczestniczyć w programie mentorskim jeden na jeden i otrzymać nagrodę w wysokości 10 000 dolarów. Chociaż program Amber Grants nie jest darmowy, oferuje pewne cenne wsparcie dla firm prowadzonych przez kobiety.

Visa She’s Next

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem działalności gospodarczej, możesz chcieć ubiegać się o dotacje Visa She’s Next dla firm prowadzonych przez kobiety. Program grantowy został założony przez Visa i IFundWomen w celu zwalczania barier stojących przed Czarnymi kobietami, które chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą. Poprzez zapewnienie dotacji i coachingu, program ma na celu wyeliminowanie barier, z którymi kobiety często spotykają się przy zakładaniu firmy. Istnieją konkretne wymagania dotyczące programu.

Pandemia nieproporcjonalnie wpłynęła na małe firmy, ale kobiety zostały nieproporcjonalnie dotknięte. Program ma na celu wspieranie właścicielek firm, a Visa zaprosiła kobiety w Irlandii do ubiegania się o jedną z pięciu dotacji w wysokości 10 000 EUR. Zapewni również roczny profesjonalny coaching, aby pomóc przedsiębiorcom w udoskonaleniu ich działalności i osiągnięciu pełnego potencjału. Program nawiązał współpracę z IFundWomen, organizacją non-profit zajmującą się dostarczaniem zasobów edukacyjnych kobietom w małych firmach na całym świecie.

W miarę wzrostu globalnej gospodarki kobiety wstrząsają światem biznesu. Wykorzystują płatności cyfrowe, aby rozwijać się szybciej. Badanie Visa Back to Business Study ujawnia, że prawie cztery na pięć kanadyjskich małych firm optymistycznie patrzy w przyszłość. To samo badanie pokazuje, że kobiety są mniej pewne swojej sytuacji finansowej, a 79% małych firm należących do kobiet twierdzi, że oczekuje pełnego finansowania dla swoich firm. Jednak prawie połowa małych firm w Kanadzie wierzy, że rok 2021 niesie ze sobą wielkie możliwości.

Cartier Women’s Initiative Awards

Nagrody Cartier Women’s Initiative Awards dla firm będących własnością kobiet celebrują wybitny wkład kobiet przedsiębiorców z całego świata. Ten wielokrotnie nagradzany program wyróżnia kobiety, które poprzez swój biznes wprowadzają pozytywne zmiany. Założona w 1999 roku inicjatywa Cartier Women’s Initiative ma na celu wspieranie kobiet przedsiębiorców i rozwijanie ich wizji sukcesu. Aby złożyć wniosek, firmy będące własnością kobiet muszą być na wczesnym etapie rozwoju i muszą być przedsiębiorstwem nastawionym na zysk.

Aby wziąć udział w programie nagród, kobiety-przedsiębiorcy powinny złożyć biznesplan, który pomoże im ulepszyć ich firmy i społeczności. Konkurs jest otwarty dla kobiet z całego świata, które chcą poprawić swoje społeczności i odcisnąć piętno na świecie. Cartier współpracuje z kobietami przedsiębiorcami z całego świata, aby upewnić się, że społeczność, w której żyją, ma równe szanse na sukces. Program ma na celu wspieranie kobiet przedsiębiorców poprzez zapewnienie im zasobów i mentoringu, które mogą prowadzić do udanych planów biznesowych.

Nagrody Cartier Women’s Initiative Awards są wyjątkową szansą dla kobiet przedsiębiorców na wczesnym etapie rozwoju. Poszukują one firm, które są silnie zaangażowane w równość płci i mają potencjał wzrostu. Aby wziąć udział w konkursie, kobiety powinny przesłać biznesplan, który pokazuje pasję do tworzenia biznesu skoncentrowanego na potrzebach kobiet. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wirtualnego spotkania 19 kwietnia w Paryżu.

Fundacja New Voices

Od momentu założenia w lipcu 2018 r., Fundacja New Voices wsparła ponad tuzin konkursów pitch, aby pomóc firmom kierowanym przez kobiety uzyskać finansowanie i rozgłos. W sumie przyznano ponad 1,2 miliona dolarów w kapitale nondilutywnym i 500 tys. dolarów w usługach wspierających firmom, które wywarły znaczący wpływ na czarną społeczność. Konkursy te odbyły się wirtualnie, w Nowym Orleanie, na South by Southwest, w Atlancie i w Waszyngtonie. Fundacja ma na celu zapewnienie bezprecedensowego wpływu na czarne społeczności.

Kampania #WeStanForHer uhonoruje i wesprze czarne kobiety-przedsiębiorców poprzez partnerstwo z Barefoot Wine. Każdy stypendysta otrzyma 10 000 dolarów, wraz z ekskluzywnym coachingiem biznesowym, od New Voices. Dzięki partnerstwu obie organizacje mają nadzieję na zwiększenie liczby czarnych firm prowadzonych przez kobiety. Organizacje te są zaangażowane w inwestowanie w firmy prowadzone przez kobiety i cieszą się z sukcesu, jaki te firmy mogą osiągnąć. Jednak nie mogą tego zrobić same.

Oprócz Funduszu New Voices, Fundacja New Faces wspiera również organizacje nonprofit, które wspierają kobiety-przedsiębiorców. Organizacja ta wsparła rozwój wegańskich kolorów ust, naturalnych produktów higieny kobiecej oraz tworzenie bogactwa. Ramię 501C3 nonprofit funduszu, New Voices Foundation, wspiera przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez zapewnienie edukacji i możliwości nawiązywania kontaktów. Jest również zaangażowana w rozwój społecznego i ekonomicznego statusu kobiet w społeczności.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *